WALL PAINT PIRANESI PINK

Wall Paint farby na stenu od Annie Sloan

Piranesi Pink je broskyňovo ružová farba. Obsahuje však aj žlté pigmenty, ktoré jej dodávajú jemnosť. Je pomenovaná po významnom talianskom grafikovi a architektovi Giovanni Piranessi a odráža jeho lásku ku klasickémo staroveku a jeho obdiv ku kamenárstvu. Piranesi Pink je takmer telovej farby a pripomína tuhnúcu omietku. Je nadčasová a dá sa veľmi dobre kombinovať. Odtieň bol vyvinutý tak, aby zodpovedal farebnému mixu Chalk Paint odtieňov Primer Red a Old White.

Dostupnosť: na dotaz
Dostupnosť na vyžiadanie.
120 ml
10.90 EUR s DPH
2500 ml
76.90 EUR s DPH
 

Popis produktu

Orientačná výdatnosť farby:

27,5 m2 / 2,5 L
1,3 m2 / 120ml
(11 m2 / 1L)
Výdatnosť je uvádzaná pre jeden náter, odporúčame dva nátery, najmä ak je prechod medzi pôvodným a novým odtieňom výrazný.

Penetrácia nie je nutná, ale odporúčame ju, ak sa jedná o novú, ešte nemaľovanú stenu. Tiež ak je stena veľmi zašpinená a ani dôkladné umytie teplou mydlovou vodou s pridaním octu nie je postačujúce (stena zožltnutá od nikotínu, prípadne fŕkance od kávy, čaju a pod.)

Odporúčame nanášať štetcom Annie Sloan navrhnutým a vyrobeným špeciálne pre tento typ farby tak, aby sa farba dostala do každej nerovnosti

Vyrobené v Anglicku.

Farba na steny Wall Paint je veľmi odolná, umývateľná a bohato pigmentovaná. Kvalita otestovaná odborníkmi ju radí na popredné priečky v oblasti stenových náterov vo svete. K dizpozícii v precízne navrhnutej palete odtieňov, krásne ladí s univerzálnymi kriedovými farbami Chalk PaintTM a kolekciou látok Annie Sloan.