WALL PAINT PEMBERLEY BLUE

Wall Paint farby na stenu od Annie Sloan

Pemberley Blue je elegantný chladnejší odtieň. Je to modrá farba mierne zelenkavo zafarbená a zosvetlená väčším množstvom bielej. Tento odtieň je populárny pre svoju všestrannosť a dobrú kombinovateľnosť. Odtieň bol pomenovaný podľa fiktívneho statku pána Darcyho z knihy Pýcha a predsudok ako odkaz na jeho použitie v honosných sídlach:) Odtieň bol namiešaný tak, aby korešpondoval s mixom Chalk Paint™ farieb Duck Egg Blue a Old White.

 

Dostupnosť: na dotaz
Dostupnosť na vyžiadanie.
120 ml
10.90 EUR s DPH
2500 ml
76.90 EUR s DPH
 

Popis produktu

Orientačná výdatnosť farby:

27,5 m2 / 2,5 L
1,3 m2 / 120ml
(11 m2 / 1L)


Výdatnosť je uvádzaná pre jeden náter, odporúčame dva nátery, najmä ak je prechod medzi pôvodným a novým odtieňom výrazný.

Penetrácia nie je nutná, ale odporúčame ju, ak sa jedná o novú, ešte nemaľovanú stenu. Tiež ak je stena veľmi zašpinená a ani dôkladné umytie teplou mydlovou vodou s pridaním octu nie je postačujúce (stena zožltnutá od nikotínu, prípadne fŕkance od kávy, čaju a pod.)

Odporúčame nanášať štetcom Annie Sloan navrhnutým a vyrobeným špeciálne pre tento typ farby tak, aby sa farba dostala do každej nerovnosti

Vyrobené v Anglicku.

Farba na steny Wall Paint je veľmi odolná, umývateľná a bohato pigmentovaná. Kvalita otestovaná odborníkmi ju radí na popredné priečky v oblasti stenových náterov vo svete. K dizpozícii v precízne navrhnutej palete odtieňov, krásne ladí s univerzálnymi kriedovými farbami Chalk PaintTM a kolekciou látok Annie Sloan.