WALL PAINT POINTE SILK

Wall Paint farby - farby na stenu

Pointe Silk je tlmený, neutrálny ružový odtieň, ktorý veľmi jemne zvýrazní vaše steny.Túto pokojnú farbu môžete poznať z nespočetných umeleckých diel a samozrejme aj ako farbu baletných topánok. Obzvlášť pekne vynikne na prirodzenom svetle alebo pri svetle sviečok. Odtieň bol vyvinutý tak, aby zodpovedal farebnej zmesi farieb Chalk Paint Primer Red a Old White.

Dostupnosť: na dotaz
Dostupnosť na vyžiadanie
120 ml
10.90 EUR s DPH
2500 ml
76.90 EUR s DPH

Popis produktu

Orientačná výdatnosť farby:

27,5 m2 / 2,5 L
1,3 m2 / 120ml
(11 m2 / 1L)
Výdatnosť je uvádzaná pre jeden náter, odporúčame dva nátery, najmä ak je prechod medzi pôvodným a novým odtieňom výrazný.

Penetrácia nie je nutná, ale odporúčame ju, ak sa jedná o novú, ešte nemaľovanú stenu. Tiež ak je stena veľmi zašpinená a ani dôkladné umytie teplou mydlovou vodou s pridaním octu nie je postačujúce (stena zožltnutá od nikotínu, prípadne fŕkance od kávy, čaju a pod.)

Odporúčame nanášať štetcom Annie Sloan navrhnutým a vyrobeným špeciálne pre tento typ farby tak, aby sa farba dostala do každej nerovnosti

Vyrobené v Anglicku.

Farba na steny Wall Paint je veľmi odolná, umývateľná a bohato pigmentovaná. Kvalita otestovaná odborníkmi ju radí na popredné priečky v oblasti stenových náterov vo svete. K dizpozícii v precízne navrhnutej palete odtieňov, krásne ladí s univerzálnymi kriedovými farbami Chalk PaintTM a kolekciou látok Annie Sloan.